Ortopeda Paweł Kanturski

how to create your own website

Jestem lekarzem-specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Swoje doświadczenie z zakresu ortopedii i traumatologii uzyskane podczas 8-letniej pracy na Oddziale Ortopedycznym i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Gnieźnie rozszerzałem na licznych kursach doskonalących, m. in. w zakresie postępowania w mnogich obrażeniach ciała, endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawu kolanowego oraz chirurgii artroskopowej czy ultrasonografii.


Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym choroby zwyrodnieniowej (endoprotezoplastyka stawu biodrowego, osteotomie), artroskopii kolana oraz operacyjnym leczeniu złamań kości i zaburzeń zrostu. Szczególnym przedmiotem mojego zainteresowania zawodowego są kontuzje i urazy związane z uprawianiem sportu amatorskiego.

Przeprowadzam również zabiegi z zakresu chirurgii ręki (m. in. leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka, przykurczu rozcięgna dłoniowego, tzw. palców zatrzaskujących, "łokcia tenisisty" czy uszkodzeń ścięgien) oraz operacje plastyczne (leczenie palucha koślawego i palców młotkowatych).


Posiadam duże doświadczenie w badaniu USG układu mięśniowo-szkieletowego (wykonane ok. 2000 tysiąc badań konsultacyjnych) oraz wykonywaniu iniekcji dostawowych i zabiegów pod kontrolą ultrasonografii.


Moją dewizą w pracy lekarskiej systematycznie podnoszona jakość pracy, cierpliwość, empatia i troska o pacjenta oraz równe traktowanie.

O mnie

Profesjonalny ortopeda z doświadczeniem w leczeniu urazów, kontuzji sportowych oraz przewlekłych schorzeń narządu ruchu.

Usługi

Oferuję pełen zakres usług ortopedycznych, prywatnie, na NFZ oraz dla pacjentów ubezpieczonych w ENEL MED.

Lokalizacja

Zapraszam Państwa na wizyty do dogodnie zlokalizowanych gabinetów w Gnieźnie, Wrześni oraz Wrocławiu.

Umów się na wizytę

Rejestracja w Gnieźnie jest prowadzona pod numerem 507-507-698. Dane kontaktowe do pozostałych miejsc znajdą państwo tutaj.