bootstrap templates

Lek. Paweł Kanturski - absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista ortopedii i traumatologii. Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym choroby zwyrodnieniowej (endoprotezoplastyka stawu biodrowego, osteotomie), artroskopowym leczeniu schorzeń kolana oraz operacyjnym leczeniu złamań kości i zaburzeń zrostu. Przeprowadzam również zabiegi z zakresu chirurgii ręki (m. in. leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka, przykurczu rozcięgna dłoniowego, tzw. palców zatrzaskujących, "łokcia tenisisty" czy uszkodzeń ścięgien) oraz operacje plastyczne (leczenie palucha koślawego i palców młotkowatych).

W zakresie leczenia zachowawczego proponuję m. in. diagnostykę i leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów, zespołów bólowych kręgosłupa oraz zmian przeciążeniowych i zapalnych związanych z pracą oraz uprawianiem sportu.

Posiadam duże doświadczenie w badaniu USG układu mięśniowo-szkieletowego (wykonane ponad tysiąc badań konsultacyjnych) oraz wykonywaniu iniekcji dostawowych i zabiegów pod kontrolą ultrasonografii. Ukończyłem liczne kursy doskonalące, m. in. w zakresie postępowania w mnogich obrażeniach ciała, endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawu kolanowego oraz chirurgii artroskopowej i ultrasonografii.

Doświadczenie z zakresu traumatologii pogłębiałem podczas pracy na Oddziale Ortopedycznym ZOZ w Gnieźnie oraz podczas dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a następnie jako jego kierownik.


Mój profil i pełne CV na LinkedIn


O mnie

Specjalista w chirurgii urazowo-ortopedycznej, z doświadczeniem zdobytym podczas pracy na Oddziale Ortopedii i Poradni Przyszpitalnej, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz licznych kursach doskonalących.

Usługi

Oferuję pełen zakres świadczeń ambulatoryjnych i zabiegowych z zakresu ortopedii i traumatologii oraz diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu, w tym zabiegi pod kontrolą USG. 

Lokalizacja

Mój gabinet jest zlokalizowany w dogodnym dla Państwa miejscu w centrum Gniezna. Jest wyposażony w aparat do diagnostyki USG oraz zaplecze zabiegowe

Umów się na wizytę

Gabinet czynny jest we wtorki od godz. 10. Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość indywidualnego umówienia wizyty w innym terminie..